PRODUKCJA SERYJNA

Techniczne możliwości firmy oraz produkcja elementów z różnego rodzaju metali
Nasza firma AP Drill oferuje jak najlepszą obróbkę metali. Mowa o obróbce metali w sposób niezwykły. Stosujemy współczesną technologię w skrawaniu CNC oraz produkcji seryjnej. AP Drill oferuje Państwu obróbkę wszelkiego rodzaju metali, zarówno lekkich jak i ciężkich. Oferujemy szeroki zakres naszych usług i gwarantujemy wszystko wykonać na jak najlepszym oraz wysokim poziomie. Klient bez problemu się z nami porozumie, a my dostosujemy się do każdych zleceń.
W naszej ofercie znajdują się takie usługi dla Państwa jak :
– Produkcja seryjna elementów z metalu;
– Produkcja elementów przedmiotów z wszelkiego rodzaju dostępnych metali;
– Precyzyjna obróbka metali za pomocą technologii CNC;
– Inne czynności, takie jak: frezowanie, toczenie, szlifowanie, obróbka skrawaniem itp.
Głównym oraz istotnym elementem działalności naszej firmy jest obróbka wszystkich rodzajów metali. Na co dzień tego typu elementy znajdują zastosowanie w przemyśle meblowym, medycznym, budowlanym, itp. Usługi, które wykonuje nasza firma odbywają się z zastosowaniem najlepszych oraz precyzyjnych narzędzi. Ich ogromną cechą i atutem jest najlepsza jakość.
Produkcja seryjna CNC to kolejna dziedzina działalności naszej firmy. Wysokie możliwości obróbcze CNC dotyczą takich usług jak: frezowanie, toczenie, cięcie oraz toczenie na automatach tokarskich. Są one na znacznie lepszym jak i wyższym poziome na tle konkurencji. Zastosowanie innowacyjnej technologii CNC przez naszą firmę w zakresie produkcji i nowoczesne metody obróbki skrawaniem CNC pozwalają na wysokiej oraz najlepszej jakości naszych produktów, zgodnie z wszelkimi oczekiwaniami każdego klienta w szybkim czasie realizacji, co także cechuje naszą firmę.