FREZOWANIE METALI

Frezowanie jest drugim oferowanym przez nas podstawowym rodzajem obróbki metali metodą CNC. Jako iż jesteśmy wieloletnią firmą działającą na rynku posiadamy wielkie doświadczenie oraz doskonały sprzęt, co pozwoli nam na frezowanie wszelkich rodzajów metali obróbką CNC.
Oferowane przez nas frezowanie polega na oddzielaniu warstwy metalu od reszty przedmiotu. Wykonujemy go zazwyczaj za pomocą frezu, ale w przeciwieństwie do toczenia metali w tym przypadku to przedmiot pozostaje bez ruchu, natomiast narzędzie się porusza. Frezowanie pomoże Państwu na uzyskaniu dowolnych kształtów przedmiotów. Już od lat jesteśmy doceniani ze względu na elastyczność oraz liczne możliwości, co oznacza dobór coraz większej ilości klientów do naszej firmy.
Satysfakcja klienta naszej firmy jest dla nas niesamowicie ważna oraz jest naszym celem, jednym z najważniejszych. Wykonywane przez nas usługi są odbywane poprzez wywiady przeprowadzane z naszymi klientami, w których opowiadają nam i przekazują swe oczekiwania. Dobór indywidualny tych kwestii powala na zrealizowanie usługi zgodnie z życzeniem klienta. Przez cały czas nasza firma AP Drill stara się świadczyć usługi klientom na jak najwyższym poziome, co jest możliwe dzięki naszemu profesjonalnemu sprzętowi, wyposażonego w odpowiedni program.