HISTORIA NASZEJ FIRMY

Istniejemy na rynku od 1992 roku. Bazując na wieloletnim doświadczeniu wypracowaliśmy w zespole dbałość o jakość i niezawodność oferowanych przez nas usług. Cenimy w swojej pracy perfekcjonizm i staranną, sumienną pracę.
Naszą specjalnością są produkcje seryjne o wysokiej powtarzalności. To na nich codziennie skupia się nasza praca. Dysponując nowoczesnym i szerokim parkiem maszynowym opierającym się na automatach CNC, jak i maszynach konwencjonalnych, zdobyliśmy zaufanie niejednego klienta. Innowacyjne rozwiązania w dziedzinie seryjnej technologii precyzyjnej obróbki metali są jedną z naszych atutów na tle konkurencji. Dokładamy wszelkich starań, aby współpraca z nami przebiegała pomyśle i aby obie strony były z niej zadowolone. Stawiamy na kompleksową obsługę i partnerstwo w biznesie.
Dużo pracy poświęcamy na dbałości o każdy detal, co stawia naszą firmę jako jedną z najskuteczniejszych i najprecyzyjniejszych dostawców obróbki metali ciężkich.
Profesjonalne podejście do obróbki metali, a także zaufanie, jakie wypracowaliśmy w zespole czyni nas rzetelnym i spełniającym oczekiwania partnerem do współpracy.